Çözümlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Çözümlerimiz
Çözümlerimiz
Size ve Firmanıza Özel Çözümler
Ön Muhasebe Çözümlerimiz

Ön Muhasebe Çözümlerimiz

Ön muhasebe çözümlerimiz ile tüm finansal işlemlerinizin takibini ve raporlamasını, kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Genel Muhasebe Çözümlerimiz

Genel Muhasebe Çözümlerimiz

Genel muhasebe programı işletmenizin kurumsal gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak üzere geliştirilmiştir.

Wolvox Hızlı Satış

Wolvox Hızlı Satış

AKINSOFT Perakende Çözümleri Süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, mağazalar ve satışlarını hızlı bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için geliştirdiğimiz programımızdır.

Restoran / Cafe / Bar

Restoran / Cafe / Bar

AKINSOFT Restoran Çözümleri Restoran, otel, cafe, bar, kahve dükkanları ve pastanelerin yönetimi için geliştirdiğimiz programımızdır.

Servis Yönetimi

Servis Yönetimi

AKINSOFT Servis Yönetimi Servis ve bakım hizmeti veren tüm işletmeler için geliştirilmiştir.Seri no ve garanti takip süreçlerini de kapsayan aynı zamanda ön muhasebe içeriği ile işletmenizin tüm departmanlarına yönelik hazırlanmış programımızdır.

Wolvox MRP

Wolvox MRP

MRP II(Üretim Kaynakları Planlaması) Çözümleri WOLVOX MRP II ile ihtiyaç ve üretim kaynaklı planlamalar, işletmeler için iş yükü olmaktan çıkacak.

Wolvox CRM

Wolvox CRM

CRM Çözümleri Müşteri memnuniyeti veya yeni müşteri araştırması ve müşteri takibi, yoğun talep gören ürünlerin üretimine ağırlık vermeye imkan sağlamaktadır. CRM programımız ile işleriniz çok daha sistemli ilerlesin.

Wolvox İnsan Kaynakları

Wolvox İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Çözümleri İnsan Kaynakları süreçlerinizin verimliliğini arttırmanız için WOLVOX İnsan Kaynakları Yönetimi tam aradığınız çözüm !

Ofis ve Veri Yönetimi

Ofis ve Veri Yönetimi

Ofis ve Veri Yönetim Çözümleri Ofisinizde mesajlaşma, yedekleme, ekran izleme, sql kurulum,santral server ve tüm alanlarda ihtiyaçlarınza uygun çözümler sunuyoruz.

E-Çözümler

E-Çözümler

E-Çözümlerimiz İşletmelerin AKINSOFT e-çözümler ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye e-Defter, e-Mutabakat gibi uygulamalarını dijital ortama taşımaları hem yasal uyumluluk hem de iş süreçlerinde verimlilik açısından büyük önem taşıyor.

AKINSOFT Octocloud

AKINSOFT Octocloud

OctoCloud ile Muhasebenizi İstediğiniz Yerden Yönetin. AKINSOFT Güvencesi ile Muhasebe Süreçleriniz Kontrol Altında Ön muhasebe işlemlerinizi sadeleştirin,kolaylaştırın ve hızlandırın Yüksek maliyet, kurulum ve personel eğitimine ihtiyaç duymadan sadece kayıt olun ve kullanmaya başlayın.

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

En iyi hizmeti, uyun fiyatlarla profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor olsanız dahi, verdiğiniz hizmeti potansiyel müşterilerin bilgisine sunmadıktan sonra firmanızın sürekliliğini ve sonrasında da büyümesini sağlamanız mümkün değildir. Firmanızın sektörde tutunmasını, en iyi noktaya doğru ilerlemesini sağlamak içi müşteriye, müşteriye ulaşmak için de tanıtım araçlarına ihtiyacınız vardır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın