Ofis Ve Veri Yönetimi
Buradasınız: Anasayfa / Çözümlerimiz
Ofis ve Veri Yönetimi
Ofis ve Veri Yönetimi

E-Ofis

Şirket içerisindeki bilgisayarların kayıtlarını, personel yazışma loglarını, ekran görüntülerini takip edebildikleri, Adres telefon veya müşteri takibi yapılabilen, şirket araçlarının servis, kasko gibi işlemlerini takip eden ofis yönetimi programımızdır.
 

Yedekleme

Yedekleme programımız ile önemli dosyalarını tek tuş ile yedekleyebilir, ihtiyaç olması durumunda kolayca erişim sağlayarak tekrar yükleyebilirsiniz.
 

SMS Server

AKINSOFT program ve uygulamaları üzerinden SMS gönderimi için geliştirdiğimiz programımızdır. Tüm programlarımız için SMS gönderimi desteği sağlayan SMS Server ile programınız olmasa bile toplu SMS gönderebilirsiniz.
 

Santral Server

WOLVOX Otel Yönetimi ve E-Ofis programını kullanan ve telefon trafiğini ölçümlemek isteyen bütün işletmeler için geliştirdiğimiz programımızdır.
 

Pratik SQL

Firebird, MSSQL, MySQL ve SQLite veritabanları üzerinde sık sık işlem yapan kullanıcılar için geliştirdiğimiz programımızdır. İlgili veri tabanları üzerinde pratik listemeler yapın, kaydedin, geri yükleyin.
 

Senet Basımı

Bir muhasebe yazılımına ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde senet basmak isteyenler için geliştirilen programımızdır. Kolay ve pratik bir biçimde senetlerinizi oluşturun ,tasarlayın ,taksitlendirin.
 

Valör

Valör hesaplama ihtiyacı duyan işletmeler için geliştirilmiş, programımızdır. Alacak borç toplamını, ortalama vade ve borç gününü kolayca hesaplayın.
 

Multi VNC

Ağda bulunan tüm bilgisayarların ekran görüntülerini aynı pencerede görebilmeniz için geliştirdiğimiz programımızdır. İstenen bilgisayara zoom yaparak o bilgisayarın kontrolünü yapın, bilgisayar bulunan tüm ortamları kontrol altına alın.
 

Arşiv Takip

Yedekleme CD lerini indekslemek isteyen işletme ve kişiler için geliştirdiğimiz programımızdır. Yedekleme yaptığınız CD lerin içerdiği dosyaların listesini oluşturarak istediğiniz zaman hangi CD de hangi dosyanın olduğunu anında görün. Kayıtlarınızı ve yedeklerinizi kolayca takip edin.
 

SQLServer Install

Temel ayarları ile birlikte MSSQL Server 2008 R2 veritabanının kolay bir şekilde kurulumunu yapmanızı sağlayan programımızdır. MSSQL Server 2008 R2 için kurulumu için sizlere yardımcı olur.
 

AKINSOFT E-Ofis (Android)

E-Ofis network admin modülüne mobil cihazlardan bağlanmak ve çalışanlarının bilgisayar bağlantı ekranlarını mobil android cihazlar üzerinden takip etmek isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz programımızdır.
 

Office Messenger

OfficeMessenger programı ile ağa bağlı bilgisayarların mesajlaşma loglarını kayıt altına alın. Bu sayede personellerinizin yazışmalarını takip edin ve ekran karşısında kalma süreleri hakkında bilgiye sahip olun.
 

Toplu SMS Pro

Toplu SMS gönderim işlemini IOS cihazlardan yapmak isteyenler için geliştirilmiştir. Toplu SMS grup kayıtları oluşturarak kolayca SMS gönderimi yapılmasına yardımcı olur.
 
 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın