Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
TÜRKİYE'NİN İLK ROBOTUNU SOKAKTA TEST ETTİK!
Robot Mini ADA "Orkun Işıtmak" Youtube Kanalında
4 Ayaklı Robotumuz Arat Enes BATUR İle Buluştu!
GELİŞTİRMEKTE OLDUĞUMUZ 4 AYAKLI ROBOTUMUZ ARAT, FABRİKAMIZDA ENES BATUR İLE BULUŞTU.
AKINSOFT şimdi MALAVİ de!
Türkiye’nin Yerli Yazılım Markası AKINSOFT şimdi de MALAVİ’ye hizmet sunuyor.
Wolvox İle Değişimi Başlat Kampanyamız
Wolvox İle Değişimi Başlat %40 İndirim
FAS AKINSOFT Kalitesiyle Buluşuyor
Türkiye’nin Yerli Yazılım Markası AKINSOFT şimdi de FAS’a hizmet sunuyor. Yazılım alanında uluslararası platformda da sektörel problemlere çözüm önerileri sunan AKINSOFT FAS ile birlikte Dünyada hizmet verdiği ülke sayısını 29’a çıkarmış oldu.
MİNİ ADA KÜBRA PARK ANAOKULU ETKİNLİĞİNDE
Mini Ada, İstanbul Kübra Park Anaokulu'nun düzenlemiş olduğu Robobik Fest'in konuğu oldu. Mini Ada öğrenciler ile birlikte farklı etkinlikler yaparak eğlenceli saatler geçirdiler.
AKINROBOTICS ROBOT MÜZESİ AÇILDI
17 Ocak - 14 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul Anatolium Marmara Alışveriş Merkezinde ziyarete açık olacak AKINROBOTICS Robot Müzesinde, başta tüm kamuoyunun yakından tanıdığı robot Mini ADA olmak üzere AKINROBOTICS tarafından bugüne kadar üretilmiş olan insansı robotlar Akıncı serisi, tarım robotları Pncr serisi, servis ve hostes robotları Ada serisi, İşbirlikçi kol robot serisi ile arazi robotu olan dört ayaklı Arat ziyaretçiler tarafından görülebilecek.
Engelleri kaldırın! 3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Bugün 3 Aralık Engelliler günü… 3 Aralık günü 1992 yılından bu yana 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Birleşmiş Milletler tarafından uluslarararası bir gün olarak kabul edilmiştir. Bu günde dünya çapında organizasyonlar düzenlenir.
Mini Adalar Boğaziçi Zirvesinde.
İstanbul Havalimanı'nda görevli Mini Adalar 27 Kasım'da Çırağan Sarayı'nda düzenlenen Boğaziçi Zirvesi'ne ve Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Müsiad Vizyoner19'a katıldı.
E-Defter ve Berat Dosyaları Minimum 10 (On) Yıl Özel Entegratörlerde Saklanacak!
13/12/2011 tarihli ve 28141 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Elektronik Defter Genel Tebliği'nin 4.4.1.maddesi e) bendine göre;
AKINSOFT 15. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE TATİL ORGANİZASYONU
Yazılım ve robotik teknolojiler alanında gerçekleştirdiği çalışmaları ve her geçen gün büyüyen Çözüm Ortağı ağı ile Türkiye'nin Vizyonu olan AKINSOFT, bir Bonus Dönemi'ni daha geride bıraktı.
Wolvox Ürün Takip Sistemi (ÜTS)
Ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların ve kozmetik ürünlerin üretim bandından satılıp kullanıldığı yere kadar tekil ürün takibini sağlayabilmek, son kullanıcıya kadar ürünü izleyebilmek için geliştirilen bir projedir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın